Безкоштовне вживлення зубних імплантантів



Имплантологам...

Входит во вкус

Сообщения: 22

Зарегистрирован: 29 дек 2010, 02:33

Сообщение 18 янв 2011, 03:54

Безкоштовне вживлення зубних імплантантів

Всеукраїнська благодійна акція «Якість життя для наших батьків» з безкоштовного вживлення зубних імплантатів та протезування ветеранам Другої світової війни

Асоціація імплантологів України запрошує усіх бажаючих практикуючих стоматологів стати спостерігачем у Всеукраїнській благодійній акції «Якість життя для наших батьків», яка відбудеться 09 лютого, 2011 року у Дніпропетровську на День стоматолога.

09 лютого, 2011 року на День стоматолога у Дніпропетровську Асоціація імплантологів України спільно з Асоціацією приватних стоматологів та за підтримки МОЗ України проведе безкоштовне вживлення зубних імплантатів та протезування сорока ветеранам Другої світової війни у рамках всеукраїнської благодійної акції «Якість життя для наших батьків».


Дніпропетровськ стане шостим українським містом, яке візьме участь у безпрецедентній акції зі стоматологічної імплантації. Всеукраїнська акція уже пройшла в Сімферополі, Києві, Одесі, Львові та Севастополі, завдяки чому зуби отримали 135 ветеранів. Учасниками стали понад 400 стоматологів зі всієї України, було встановлено 619 імплантатів, ветеранам безкоштовно було проведено обстеження, операції та встановлено найсучасніші незнімні зубні протези у світі. Вартість однієї такої операції у Європі сягає від 10 000 євро. Акція була почута та підтримана Міністерством оборони України, Міністерством охорони здоров’я України, а також лікарями-добровольцями та компаніями-виробниками імплантатів.

Основною своєю метою у акції «Якість життя для наших батьків» Асоціація імплантологів України вбачає привернення уваги громадськості до людей, які не мають власних зубів, та вимушені користуватися знімними пластмасовими протезами. Акцентом акції є впровадження нових соціальних стандартів для людей без зубів, тобто імплантації у кістку чотирьох зубних імплантатів, на яких надійно фіксуються штучні зуби, які не потрібно знімати!
До акції «Якість життя для наших батьків» залучились також і міжнародні спостерігачі з Польщі, Німеччини, Казахстану, Росії, Молдови. Українську ініціативу підтримали колеги з Польщі і 1 березня 2011 року благодійна акція пройде у Варшаві. А у 2012 році, в один день, о тій самій годині буде проведено операції імплантації ветеранам у столицях країн колишнього Радянського союзу та інших країн-учасниць Другої світової війни і через телемарафон усі матимуть змогу побачити емоції людей, які отримали надію на нову якість життя.

Реєстрація за телефоном: +38067 411 50 10
Контактна особа: Ірина Полудень
Електронна адреса (e-mail): klinika@zablotskyy.kiev.ua
GoogleDoctor

Авторитет
Врач

Сообщения: 257

Зарегистрирован: 01 января 2012, 13:42

Откуда: Мединститут

Сегодня

Обратите Ваше внимание на ссылки выше!
PISNDG}sdgsGHWEHPISNDG}sdgsGHWEHPISNDG}sdgsGHWEHPISNDG}sdgsGHWEH

Входит во вкус

Сообщения: 22

Зарегистрирован: 29 дек 2010, 02:33

Сообщение 15 фев 2011, 03:13

Раді поділитись, що акція у Дніпропетровську пройшла успішно. У березі очікуємо проведення акції у Варшаві (Польща).
Зарошуємо усіх бажаючих долучитись до благочинності!

Входит во вкус

Сообщения: 22

Зарегистрирован: 29 дек 2010, 02:33

Сообщение 01 апр 2011, 01:25

Якість життя для наших батьків

29 березня, в Івано-Франківську пройшла акція "Якість життя для наших батьків".
Її провели Асоціація імплантологів України спільно з Асоціацією приватно-практикуючих стоматологів України за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Міністерства оборони України, а також обласної держадміністрації та кафедри ортопедичної стоматології Національного медичного університету.
Учасникам акції вітання надіслав міністр охорони здоров’я Ілля Ємець.

Входит во вкус

Сообщения: 22

Зарегистрирован: 29 дек 2010, 02:33

Сообщение 06 май 2011, 17:11

Оголошення, акція з безкоштовної зубної імплантації

Оголошення, акція з безкоштовної зубної імплантації та протезування "Якість життя для наших батьків" у Києві - 27 травня 2011

Шановні колеги!

Я думаю, що більшість із вас навіть не здогадується, як страждають беззубі люди. Люди, що користуються знімними пластмасовими протезами, які на ніч треба знімати, страждають також. Їх страждання може змінити стоматологічна імплантація, завдяки якій, людина може отримати штучні зуби, які дуже подібні на справжні. Їх не треба на ніч знімати, а догляд за ними - звичайна зубна щітка.

Хто ж ці беззубі люди? Як правило, це наші батьки, дідусі або бабусі. Проте вони нам не жаліються. Не жаліються тому, що вважать беззубість нормою. Нормою для їхнього віку. Я сам, незважаючи на те, що я стоматолог, усвідомив це лише тоді, коли моя мама сказала, що тими протезами, які я їй зробив, вона не може не те, що їсти, а навіть і розмовляти. 10 років тому, моїй 70-річній мамі зробили імплантацію. Лише минулого року, я усвідомив, що моя мама в Україні така одна.

Звичайно, я розумів, що стоматологічна імплантація - це достатньо дорого, а беззубих людей в Україні дуже багато. Так з'явилася акція "Якість життя для наших батьків". Мою ініціативу підтримали члени Асоціації імплантологів, Асоціації приватних стоматологів України та компанії виробники імплантатів і станом на сьогодні ми безплатно встановили 835 зубних імплантатів для майже 200 людей похилого віку.

27 травня 2011 року на базі Головного військового госпіталю міста Києва ми плануємо протягом одного дня прооперувати 100 ветеранів Другої Світової Війни та встановити їм 400 імплантатів. Запрошуємо усіх. Приводьте своїх близьких, сусідів, знайомих.

Довідки за телефоном (044) 227-97-94.
Аватара пользователя

Зубной техник
Зубной техник

Сообщения: 186

Зарегистрирован: 24 янв 2010, 17:53

Откуда: город герой Житомир

Сообщение 25 сен 2011, 17:30

ТАК ДЕРЖАТЬ!!! :co_ol:
очень зубной техник.

Вернуться в Имплантология

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей


cron Рейтинг@Mail.ru
Раскрутка сайта от Seo.Ua