Всеукраїнська благодійна акція «Якість життя для наших батьків»Расскажите здесь всем о своей клинике.

Входит во вкус

Сообщения: 22

Зарегистрирован: 29 дек 2010, 02:33

Сообщение 18 янв 2011, 03:57

Всеукраїнська благодійна акція «Якість життя для наших батьків»

Всеукраїнська благодійна акція «Якість життя для наших батьків» з безкоштовного вживлення зубних імплантатів та протезування ветеранам Другої світової війни

Асоціація імплантологів України запрошує усіх бажаючих практикуючих стоматологів стати спостерігачами у Всеукраїнській благодійній акції «Якість життя для наших батьків», яка відбудеться 09 лютого, 2011 року у Дніпропетровську на День стоматолога.

09 лютого, 2011 року на День стоматолога у Дніпропетровську Асоціація імплантологів України спільно з Асоціацією приватних стоматологів та за підтримки МОЗ України проведе безкоштовне вживлення зубних імплантатів та протезування сорока ветеранам Другої світової війни у рамках всеукраїнської благодійної акції «Якість життя для наших батьків».


Дніпропетровськ стане шостим українським містом, яке візьме участь у безпрецедентній акції зі стоматологічної імплантації. Всеукраїнська акція уже пройшла в Сімферополі, Києві, Одесі, Львові та Севастополі, завдяки чому зуби отримали 135 ветеранів. Учасниками стали понад 400 стоматологів зі всієї України, було встановлено 619 імплантатів, ветеранам безкоштовно було проведено обстеження, операції та встановлено найсучасніші незнімні зубні протези у світі. Вартість однієї такої операції у Європі сягає від 10 000 євро. Акція була почута та підтримана Міністерством оборони України, Міністерством охорони здоров’я України, а також лікарями-добровольцями та компаніями-виробниками імплантатів.

Основною своєю метою у акції «Якість життя для наших батьків» Асоціація імплантологів України вбачає привернення уваги громадськості до людей, які не мають власних зубів, та вимушені користуватися знімними пластмасовими протезами. Акцентом акції є впровадження нових соціальних стандартів для людей без зубів, тобто імплантації у кістку чотирьох зубних імплантатів, на яких надійно фіксуються штучні зуби, які не потрібно знімати!

До акції «Якість життя для наших батьків» залучились також і міжнародні спостерігачі з Польщі, Німеччини, Казахстану, Росії, Молдови. Українську ініціативу підтримали колеги з Польщі і 1 березня 2011 року благодійна акція пройде у Варшаві. А у 2012 році, в один день, о тій самій годині буде проведено операції імплантації ветеранам у столицях країн колишнього Радянського союзу та інших країн-учасниць Другої світової війни і через телемарафон усі матимуть змогу побачити емоції людей, які отримали надію на нову якість життя.

Реєстрація за телефоном: +38067 411 50 10
Контактна особа: Ірина Полудень
Електронна адреса (e-mail): klinika@zablotskyy.kiev.ua
GoogleDoctor

Авторитет
Врач

Сообщения: 257

Зарегистрирован: 01 января 2012, 13:42

Откуда: Мединститут

Сегодня

Обратите Ваше внимание на ссылки выше!
PISNDG}sdgsGHWEHPISNDG}sdgsGHWEHPISNDG}sdgsGHWEHPISNDG}sdgsGHWEH

Вернуться в Наши стоматологии

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Majestic-12


cron Рейтинг@Mail.ru
Лечение алкоголизма